Mecz towarzyski w Sobolewie

meczsobolewo 183 (2)
Dnia 16 marca 2016 roku uczniowie naszej szkoły (klasy IV-VI) wraz z wychowawczyniami pojechali do szkoły w Sobolewie na mecz towarzyski piłki nożnej, zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego. Po przyjeździe gospodarze oprowadzili nas po budynku, w którym mieszczą się  szkoła podstawowa oraz gimnazjum. Po wejściu na salę gimnastyczną zostaliśmy serdecznie przywitani przez panią Teresę Kowalewską – zastępcę dyrektora szkoły, która życzyła wszystkim przyjemnej zabawy, a także dużo wrażeń.

Mecz przebiegał w pełnej emocji, sportowej atmosferze, z zachowaniem zasad fair play. Nasi zawodnicy mogli sprawdzić swoje możliwości na nowym, nieznanym im terenie – na sali gimnastycznej. Natomiast kibice dzielnie się realizowali dopingując swoim kolegom przy użyciu wcześniej wykonanych transparentów. Po zaciętej walce pierwszą część zremisowaliśmy, drugą wygrała drużyna z Sobolewa.
Był to pierwszy taki wyjazd na mecz piłki nożnej w tym roku, ale mamy nadzieję, że nie ostatni. Nasi wspaniali zawodnicy oraz kibice już myślą o rewanżu. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali drobne prezenty, które wręczyła pani wicedyrektor. Dziękujemy organizatorom meczu Dyrekcji i Nauczycielom Zespołu Szkół w Sobolewie.
Anna Kowalewska