To był wyjątkowy dzień…

IMG_0154    IMG_0323

Dzień 24 września 2018r był szczególnym świętem społeczności szkolnej oraz lokalnej, w którym spełniło się marzenie wielu osób, zwłaszcza uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ogrodniczkach, którzy będą mogli rozwijać swoje umiejętności sportowe w profesjonalnym budynku.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom Gminy, którzy oddali swój głos w Budżecie Obywatelskim na 2017r na rozbudowę Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Ogrodniczkach, dzięki temu zaplanowana inwestycja została zrealizowana.

 Dziękuję wszystkim, którzy służyli pomocą, dobrą radą, wsparciem finansowym, doradztwem w trakcie realizacji tej inwestycji. Nie sposób wymienić wszystkich, którym należałoby podziękować, więc serdecznie dziękuję tym, którym te podziękowania się należą za ich zaangażowanie, radę i pomoc podczas realizacji naszego przedsięwzięcia. Bardzo dziękuję szczególnie władzom samorządowym naszej gminy oraz województwa za zgodne podejmowanie uchwał finansowych dla tej jakże ważnej inwestycji. Dziękuję również za wkład finansowy z Budżetu Państwa, który wzbogacił wyposażenie naszego obiektu.

W imieniu społeczności szkolnej dziękuję projektantowi, wykonawcy oraz wszystkim, którzy nadzorowali prawidłowy przebieg procesu inwestycyjnego. Za trud, wysiłek i wielkie zaangażowanie.

Szczególne podziękowania przekazuję wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w organizację tej uroczystości i własnoręcznie przyczynili się do tego wydarzenia: rodzicom, uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły i Urzędu Miejskiego w Supraślu.

 DSCF6451pop (2)

Agnieszka Kamieńska

Dyrektor ZSP w Ogrodniczkach

Więcej informacji, w tym galeria zdjęć ( kliknij)