Otwarcie Sezonu Szosowego

1 2 3

W dniu 30.03.2019 odbył się wyścig o Puchar Burmistrza Supraśla – Jazda Indywidualna na czas. Zarówno ocenie naszej jak i uczestników impreza sportowa była bardzo udana. Dopisała pogoda oraz organizacja wyścigu. Zawodnicy Szkółki Kolarskiej również stanęli na wysokości zadania. I tak  kategorii Młodzik zwyciężył Filip Malisz, IV miejsce zajął Adam Ostaszewski. Natomiast Julia Filipczuk i Dominika Sokólska zajęły II i III miejsca w kategorii Młodziczka. W kategorii Junior Młodszy III miejsce zajął Kacper Bernacki, a IV był Olaf Koncewicz. Nasi Żacy startowali na „góralach” i ich indywidualne wyniki należy uznać za bardzo dobre.

Zawodnikom  gratulujemy sukcesów, a rodzicom dziękujemy serdecznie za pomoc w organizacji zawodów.