Ogólnopolskie Zakończenie Roku Szkolnego

 

S19062812290-1zakon

19 czerwca odbyło się w naszej szkole Ogólnopolskie Zakończenie Roku Szkolnego z udziałem Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego. Minister złożył wszystkim życzenia miłego i bezpiecznego wypoczynku. Ponadto wręczył wyróżnienia najlepszym uczniom. W uroczystości zakończenia roku szkolnego wzięli udział również Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski oraz Podlaska Kurator Oświaty Beata Pietruszka. Zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć pokaz zumby zaprezentowany przez młodszych uczniów, występy wokalne oraz scenki kabaretowe. Mimo podekscytowania związanego ze zbliżającymi się wakacjami, nie zabrakło także wzruszeń – był to ostatni dzień w naszej szkole uczniów VIII klasy. Życzymy im powodzenia w dalszej edukacji, natomiast pozostałym uczniom bezpiecznego powrotu po zasłużonym wypoczynku.

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami z zakończenia roku:

* strona Gminy Supraśl

* strona Kuratorium Oświaty w Białymstoku

* strona MEN