WSZYSTKIM STRAŻAKOM W DNIU ICH ŚWIĘTA

WSZYSTKIM STRAŻAKOM W DNIU ICH ŚWIĘTA ŻYCZYMY WSZELKICH POMYŚLNOŚCI, SZCZĘŚLIWYCH WYJAZDÓW NA AKCJE.

Dzisiaj ważna data Dzień Strażaka a w związku z tym imieniny naszej szkoły. Strażacy to patroni naszej szkoły dlatego są dla nas szczególnie ważni. Chłopcy marzą aby w przyszłości zostać odważnym i dzielnym strażakiem. Aby uczcić to święto, dzieci z przedszkola przygotowały prace – niespodzianki dla naszych dzielnych Bohaterów. Pamiętamy, o nich zawsze, to Oni niejednokrotnie narażając swoje życie niosą pomoc nam wszystkim w różnych trudnych sytuacjach. Jak tylko będzie możliwość, dzieci osobiście przekażą je NASZYM STRAŻAKOM z OSP w Ogrodniczkach. Oni zawsze z zaangażowaniem wspierają nas w działalności edukacyjnej, chętnie goszcząc nas u siebie w remizie, organizują ciekawą, aktywną rozrywkę naszym dzieciom. DZIĘKUJEMY!!!! Pozdrawiamy wszystkich, a w szczególności Rodziców dzieci, którzy są Strażakami. 🚒🚒🚒🏆🎉💐👩‍🚒👨‍🚒.

straz2 straż straż3strrsp96287404_258744455266926_5840209989804752896_n