Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

zakończenie

Ze względu na panujący w Polsce stan epidemii, Ministerstwo Edukacji Narodowej zdecydowało się na ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty od 12 marca do 28 czerwca 2020 r. Zarówno uczniowie, nauczyciele jak i rodzice musieli odnaleźć się w nowej sytuacji. Na szczęście wszystkim udało się to bardzo dobrze i dotarliśmy do końca! W związku z tym, że tegoroczny rok szkolny jest wyjątkowy dla wszystkich, wyjątkowe będzie również zakończenie.

W dniu 26 czerwca 2020r. zapraszamy uczniów na spotkania z wychowawcami w czasie, których zostaną rozdane świadectwa promocyjne i świadectwa ukończenia szkoły.

Spotkania odbędą się w godzinach podanych w harmonogramie w altanie na podwórzu szkoły z zachowaniem środków bezpieczeństwa.

Prosimy, aby rodzice nie wchodzili na teren szkoły. Uczniowie odbierający świadectwa muszą mieć założone maseczki ochronne.

Istnieje również możliwość indywidualnego odebrania świadectwa przez rodzica w dniu 29.06.2020 w sekretariacie szkoły.

Harmonogram:

koniec roku

Zakończenie roku w Przedszkolu:

Przedszkolaki wraz z rodzicami zapraszamy po odbiór dyplomów w dniu 30 czerwca 2020 r.

Pani Katarzyna Lisowska – grupa 3 – 4 latków – będzie czekać na Państwa przy wejściu od strony przedszkola w godzinach 9.00 – 12.00.

Pani Justyna Gołub – grupa 4 – 5 latków – wejście główne – 9.00 – 12.00.

Pani Monika Stepaniuk – zerówka – wejście od strony nowej części szkoły – 9.00 – 12.00.

W pozostałych dniach dyplomy będą do odebrania w Sekretariacie szkoły.

Zapraszamy serdecznie!

UWAGA!!!

Prosimy nie gromadzić się na terenie szkoły i dostosować się do wytycznych MEN w związku z organizacją wydawania świadectw szkolnych.