Już upragnione wakacje !!!

Rok szkolny 2019/2020 z pewnością nie należał do najłatwiejszych. Epidemia, która opanowała świat, zmusiła nas do wielu zmian, na które nie byliśmy przygotowani. Dzięki zaangażowaniu Nauczycieli, Rodziców i Uczniów udało się opanować tą niecodzienną sytuację i wypracować takie metody nauczania, które pozwoliły jak najlepiej realizować zdalną edukację i zakończyć rok szkolny.

Zakończenie roku szkolnego jest zawsze szczególną okazją by podziękować :

  • Uczniom za systematyczną pracę i dążenie do zdobycia sukcesu w nauce. Gratulujmy osiągnięć i dziękujemy wszystkim, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę na konkursach, olimpiadach i we współzawodnictwie sportowym. Drodzy Uczniowie, po tak trudnym czasie, życzymy Wam wspaniałych wakacji, odpoczywajcie, cieszcie się wolnym czasem pamiętając jednocześnie o bezpieczeństwie.
  • Gronu Pedagogicznemu za życzliwość, wielką wyrozumiałość oraz cały rok intensywnej pracy, w tym także zdalnej, dzięki której uczniowie mogli osiągać sukcesy i rozwijać swoje zainteresowania.
  • Rodzicom za ogromny trud włożony w zdalną edukację Waszych dzieci. Za to, że pomimo codziennych obowiązków wspieraliście ich i nas w tym niełatwym czasie. Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość oraz każde dobre słowo skierowane w naszą stronę. Bez Waszej pracy nie osiągnęlibyśmy tak wiele!
  •  wszystkim Pracownikom naszej szkoły za całoroczną pracę w utrudnionych warunkach.

received_691532375025593 (1)

Mamy nadzieję, że po wakacjach wszyscy spotkamy się w naszej pięknej szkole,

gotowi do dalszej pracy i nauki, pełni energii i sił do pokonywania nieprzewidywalnych trudności.

Życzymy Wam i Waszym rodzinom zasłużonego odpoczynku.

Dyrekcja ZSP w Ogrodniczkach