Spotkanie z Panem Robertem Ćwikowskim

P1080786

11 grudnia 2017 r. w naszej szkole gościliśmy Pana Roberta Ćwikowskiego, który prowadził z uczniami warsztaty. Pan Robert pracuje z trudną młodzieżą i zajmuje się profilaktyką, mieliśmy okazję skorzystać z jego doświadczenia i wziąć udział w zajęciach przez niego przygotowanych.

Uczniowie klas II i III rozmawiali na temat: Poskromić złość- wiem jak reagować na przemoc. Uczniowie klas IV- V – Klasa bez przemocy, natomiast nasi najstarsi uczniowie czyli klasy VI i VII:  rozmawiali o uzależnieniach i używkach : Tylko słabi gracze biorą dopalacze.

4 grudnia Pan Robert Ćwikowski spotkał się również z rodzicami uczniów z naszej szkoły i przeprowadził prelekcję na temat Postawy rodzicielskiej- wpływ postaw rodziców na zachowania dzieci.

Myślę, że i dzieci i dorośli skorzystają z cennych rad oraz doświadczenia naszego prelegenta.

                                                                                                                     Urszula Bach- Pieńkowska