Kadra pedagogiczna

Rada  Pedagogiczna ZSP w Ogrodniczkach

w roku szkolnym 2020/2021

dyrektor mgr Agnieszka Marta Kamieńska

wicedyrektor mgr Krystyna Sadowska

Imię i nazwisko

 Nauczany przedmiot

mgr Agnieszka Krzywobłocka

wychowanie przedszkolne oddz. 4,5- latków, zajęcia korekcyjno- kompensacyjne,

zajęcia rewalidacyjne, 

mgr Monika Stepaniuk

wychowanie przedszkolne oddz. 3,4 i 4,5- latków, logopedia,

mgr Katarzyna Lisowska

wychowanie przedszkolne oddz. 4,5- latków, , koło plastyczne,

mgr Justyna Gołub

wychowanie przedszkolne oddz. 6-latków, 

mgr Marta Gołosko

wychowanie przedszkolne oddz. 3,4- latków

mgr Maria Górska

edukacja wczesnoszkolna kl. IB, biblioteka, 

mgr Joanna Fidziukiewicz

edukacja wczesnoszkolna w kl. IA,  oraz zajęcia rozwijające w klasie IA i IB, 

mgr Aneta Jermołaj

wczesnoszkolna kl. II, zajęcia rozwijające i wyrównawcze

mgr Marta Sztukowska

wczesnoszkolna kl. III, zajęcia korekcyjno- kompensacyjne, 

mgr Hubert Anisimowicz

matematyka kl. IV i V, zajęcia wyrównawcze z matematyki,

mgr Paulina Kucznier

język angielski kl. IV-VIII, zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego,

mgr Małgorzata Muszyńska- Garstka

przyroda kl. IV,biologia w kl. VII i VIII, geografia w kl.VI i VIII, wychowawca świetlicy,

mgr Anna Hanna Kowalewska

język polski w kL. V-VIII, zajęcia wyrównawcze z j.polskiego w kl.IV-VIII

mgr Katarzyna Ozimko

 historia, WOS, j. rosyjski, wychowawca  kl.V, 

mgr Monika Wielogórska

wychowanie fizyczne w kl.III i IV oraz kl.VII-VIII(dziewczęta), wychowawca świetlicy, projekt rowerowy,

mgr Anna Chrzanowska- Kornacka

wychowanie fizyczne w kl.VI, V oraz w kl.VII-VIII(chłopcy), gimnastyka korekcyjna, wychowawca kl.VI

mgr Bożena Filipczuk

matematyka w kl.VII, informatyka w kl. IV- VIII, wychowawca świetlicy, doradztwo zawodowe

mgr Agnieszka Gierszyn- Świrydowicz

religia katolicka, wychowawca świetlicy, biblioteka

mgr Maria Ptaszyńska

religia prawosławna, 

mgr Krystyna Garkowska

język angielski  w oddziałach przedszkolnych oraz kl.II i III, język polski w kl.IV i VI, wychowawca kl.IV

mgr Anna Przybysz

chemia w kl.VII i VIII, koło chemiczne

mgr Krystyna Sadowska

fizyka w kl.VII i VIII, informatyka w klasach I-III, wychowawca świetlicy

mgr Urszula Bach- Pieńkowska

pedagog, zajęcia TUS

mgr Anna Giełażyn

 zajęcia rewalidacyjne, wychowawca kl. VIII, nauczyciel wspomagający, zajęcia TUS

mgr Justyna Piekarska

 plastyka, technika w kl. IV-VII

mgr Beata Guziejko

Edukacja dla bezpieczeństwa w kl.VIII, WDŻ,

mgr Karolina Kolińska

muzyka, rytmika w przedszkolu, 


desi xxx
xnxx
full xxx
xnxx hd
indian xxx
porn desi
xxx porn
xxx porn
xnxx 4k
xxx xvideos
xxx clips
anak sma cina montok abby submissive cuckolds aunty new photos Indian shop sex videos alexis texas strap on Stepmom and not his business stepson 30 Hot sexy xnxx big round boobs girl hardcore sex in office saree xxx Bound olivia berzinc Mother and daughter gang bang xvideos com videos de youporn hindi xxx video movie lana rose xxx turque amateur screat bf indian aunty gang bang sex hot water girl boy xxxx nurse and d How to fuck an older woman tamilnadu sex adriana chechik black 3d shamale gilrl