Sekretariat: 85 718 31 47

sp_ogrodniczki@wp.pl

II OLIMPIJKA PRZEDSZKOLNA

  • Sekretariat

W dniu 19.05.2022r. na boisku przy OSP w Ogrodniczkach odbyła się po raz drugi Gminna Olimpijka Przedszkolna. Brało w niej udział 5 drużyn. Do zawodów stanęły przedszkolaki z Supraśla, Grabówki, Sobolewa oraz Ogrodniczek. Dzieci rywalizowały w 5 konkurencjach sportowych, w których zdobywały punkty. Na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna z Ogrodniczek, na drugim z Supraśla, kolejne zajęły natomiast grupy z Grabówki i Sobolewa. Każdy z zawodników został udekorowany medalem. Po rywalizacji sportowej dzieciom zapewniono wiele atrakcji. Mogły pobawić się na dmuchanej zjeżdżalni, wziąć udział w różnych konkurencjach sportowych, pomalować twarze.

Celem olimpijki przedszkolnej było przede wszystkim propagowanie zdrowego stylu życia, popularyzowanie sportu wśród małych dzieci i zachęcenie ich do aktywności fizycznej. Przedszkolaki miały okazję poznać swoich rówieśników i nauczyć się rywalizowania w duchu fair play.  

Serdecznie dziękujemy Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Supraślu za wsparcie finansowe, dzięki któremu zostały zakupione medale oraz puchary dla małych sportowców. Jesteśmy również wdzięczni Radzie Rodziców za przygotowanie pysznych przekąsek, a także ogromne wsparcie i kibicowanie podczas rywalizacji. Podziękowania kierujemy także do strażaków z OSP w Ogrodniczkach, którzy pomagali w przygotowaniu całej imprezy.

Wszystkim małym sportowcom należą się wielkie gratulacje za rywalizację, wolę walki oraz osiągnięte wyniki, a wszystkim kibicom za wspaniały doping.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok 😊

Nauczyciele wychowania fizycznego